INFOLINIA - 801 11 94 94

Ochrona fizyczna


"Doskonałe bezpieczeństwo i nietykalność własności oraz osoby: oto prawdziwa wolność społeczna"
              

Antoine de Rivarol

Dzięki zastosowaniu przez firmę ATOS nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych, technicznych i jakościowych mogą Państwo z nami czuć się bezpiecznie. Posiadamy potencjał intelektualny i organizacyjny gwarantujący profesjonalną ochronę fizyczną osób i mienia wszystkim naszym klientom. Nasze usługi mają charakter kompleksowy, polegają na zorganizowaniu stałej ochrony fizycznej obiektów, wspomaganej odpowiednimi systemami            zabezpieczeń            technicznych          oraz          dodatkowo          pracownikami         grup
interwencyjnych i Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochronnych (SUFO).

Wszystkie usługi wykonywane są przez pracowników ochrony odpowiednio wyszkolonych, w tym posiadających wpis   na   listę   kwalifikowanych   pracowników   ochrony   fizycznej,  umundurowanych  i  oznaczonych  zgodnie
z wymogami ustawy o ochronie osób i mienia i w zależności od rodzaju wykonywanych zadań wyposażonych odpowiednio w broń palną, środki przymusu bezpośredniego, środki łączności.

Z myślą o potrzebie zapewnienia bezpieczeństwa naszym klientom posiadamy pion ochrony informacji niejawnych, który jest w stanie podjąć wszelkie czynności związane z przyjmowaniem, przewożeniem, wydawaniem i ochroną, dokumentów i materiałów zawierających informacje niejawne. Do zapewnienia ochrony informacji niejawnych uzyskaliśmy odpowiednie świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego.

Ponadto zapewniamy całodobową, bezawaryjną łączność z Uzbrojonym Stanowiskiem Interwencyjnym odpowiedzialnym za kierowanie zmotoryzowanymi grupami interwencyjnymi/patrolowymi stanowiącymi wsparcie dla ochrony fizycznej. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu i profesjonalnemu wyposażeniu (nowoczesny sprzęt, środki łączności, zaplecze techniczne oraz nowa flota samochodowa).

Wieloletnie doświadczenie oraz znacząca pozycja na rynku usług ochroniarskich sprawiły, że zaufało nam wielu klientów (osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa i korporacje). O profesjonalizmie wykonywanych usług świadczą zdobyte certyfikaty oraz referencje wystawiane przez naszych kontrahentów.

FIRMA ATOS ODPOWIADA NA POTRZEBY KLIENTÓW, O CZYM ŚWIADCZY CHARAKTER CHRONIONYCH OBIEKTÓW ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU:

  • obiekty, dla których ochrona jest obowiązkowa (chronione przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne – SUFO)
  • obiekty specjalne podległe MON , MSWiA z wymogami poświadczenia bezpieczeństwa
  • instytucje państwowe
  • duże obiekty przemysłowe
  • budynki biurowe
  • instytucje użyteczności publicznej
  • placówki oświatowe

SZYBKI KONTAKT

INFOLINIA
801 11 94 94
Sekretariat
42 677 57 01
NZOZ Rejestracja
42 677 57 27
Dział Ochrony
42 677 57 43
Księgowość
42 677 57 07

E - mail:
sekretariat@grupa-atos.pl

Adres:
ul. Widzewska 14
92-229 Łódź
woj. łódzkie

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930